SAYGI

Güryapı olarak insanlığın sahip olması gereken en önemli değerin ‘’saygı’’ olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. İmzamızı attığımız her proje ve faaliyette, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

Heyecanımızı var olduğumuz manevi zenginlikler ve üzerinde yaşadığımız toprakların geleneğinden alıyoruz. Bu nedenle kültürümüze ve değerlerimize sahip çıkarak bize verilen emanetlere karşı duyduğumuz saygı ile örnek projelere imza atıyoruz.

Proje süreçlerimizde çevreye duyarlılık prensibini ön planda tutarken, ilham kaynağı olarak tüm canlılara cömert davranan doğadan ilham alıyoruz. Doğaya ve topluma temas eden bir yapının insanımız için öneminden hareketle, bugün de olduğu gibi yarın da tarihimizi ve geleneklerimizi yaşatmak için somut adımlar atmaya devam edeceğiz.

SORUMLULUK

Toplumumuzun edebi ve ahlaki çizgilerine saygı bizim de en önemli çizgilerimizden. Güryapı olarak toplumun bu değerlerine saygı prensibiyle hareket ettiğimiz iş yaşantımızda akla, hikmete, düşünceye, kültüre ve bilgeliğe karşı saygın duruşumuzu korurken; insanımız için doğru, yararlı ve sürdürülebilir olanı temsil eden projelere imza atmaya özen gösteriyoruz.

Sektörde örnek olma sorumluluğumuzu mili değerlerimize saygı ekseninde gerçekleştirdiğimiz projelerdeki etkin ve yetkin duruşumuzla sergilemeyi arzuluyoruz. Bu bilinçle birlikte altında imzamız bulunan her proje ile toplumun kültür ve eğitim seviyesine katkıda bulunmak için azami çaba sarf ediyoruz.

‘’Bugüne ve geleceğe karşı sorumluluk’’ ilkesiyle faaliyetlerini yürüten şirketimiz, tüm iş süreçlerinde ve sosyal hayatında, ‘’çevreye duyarlılık’’ temel prensibi ile hareket etmektedir.

YENİLİKÇİLİK

Sürekli gelişen ve değişen dünyada Güryapı olarak değer ve prensiplerimiz çerçevesinde değişimi her zaman destekliyoruz. İmzamızı attığımız her projenin en iyi şekilde tamamlanması için yenilik ve gelişimi ön planda tutarak yeni fikir ve ürünlere destek veriyoruz. Çağın gerektirdiği yeniliklerle hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde sonuç odaklı çalışarak kurumumuzun stratejisini ve hedeflerini yüksek tutuyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ele aldığımız projelerimizde öncelikli olarak onlara değer katmayı ve en kaliteli hizmeti sunmayı iş modeli olarak benimsiyoruz.

İş dünyasındaki başarımızın altında, ahlaki değerlere uygun olarak geliştirdiğimiz çalışma disiplinimizin yattığının bilincindeyiz. Güryapı olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren ilke edindiğimiz ‘’ahlaklı çalışma’’ prensibimizden bundan sonraki süreçte de asla taviz vermeyecek, mutlu ve modern bir gelecek inşaa etmek için çalışmaya devam edeceğiz.