Yaraları Birlikte Sarıyoruz

Gürsoy Grup ve bağlı bulunan tüm şirketleri ile beraber deprem felaketinin meydana geldiği ilk andan itibaren tüm imkanlarını seferber ederek vatandaşlarımızın yanında olmaya ve onlara tüm gücüyle destek olmaya gayret etmektedir.
 
Grup olarak; muhtelif bölgelerde 157 profesyonel çalışanımız ve iş makinelerimiz ile AFAD koordinasyonunda çalışmalarımız sürmektedir. Bu emekler doğrultusunda da 5 canı enkaz altından kurtarmanın buruk sevincini yaşıyoruz.
 
Günlük bazda bölgeye kamu ve özel sektör talepleri ile beraber 180.000 adet paketlenmiş ekmek sevkiyatımız sürerken, ilk günden itibaren de üretim ve tedarik hızımızı düşürmeden depremzedelere paketli ekmek ulaştırma gayretimiz devam etmektedir.
 
İş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımızın özverili ve vefakâr çabaları ile depremin ertesi gününden başlamak üzere her türlü ihtiyaç malzemesinin bölgeye ulaştırma çalışmalarımız da hız kesmiyor ve kesmeyecek.
 
Gürsoy Grup olarak afet bölgelerindeki yetkili kurumların koordinasyonu doğrultusunda gereksinimleri yakinen takip edeceğimizi; afetin ortaya çıkardığı bu derin yarayı el birliğiyle sarmaya çalışacağımızı, milletimizin her durum ve şartta yanında olacağımızı kamuoyuna bildirmek isteriz.
 
Deprem felaketinde hayatını kaybedenler için Yüce Mevla’dan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar ve tüm milletimiz için bir daha böylesi felaketlerin yaşanmamasını dileriz.